تبلیغات
تنهایی - آتش‌سوزی قطار مترو در تهران

بی کسی
نویسنده :معین مقدم
تاریخ:یکشنبه 11 مهر 1389-10:30 ق.ظ

آتش‌سوزی قطار مترو در تهران

هایی ازآتش‌سوزی قطار مترو در تهران

آتش‌سوزی قطار مترو در تهران + عکس

Persianv.com At site

  آتش‌سوزی قطار مترو در تهران

آتش‌سوزی قطار مترو در تهران + عکس

دقایقی پیش یكی از واگن‌های متروی مسیر تجریش به حرم مطهر در ایستگاه شهید مفتح دچار حریق شد.

به گزارش خبرنگار فارس، دقایقی پیش یكی از واگن‌های مترو مسیر تجریش به حرم مطهر در ایستگاه شهید مفتح دچار حریق شد كه بلافاصله پس از توقف قطار در این ایستگاه، ماموران مترو به كمك نیروی انتظامی مسافران را از قطار خارج كردند.
Persianv.com At site
بعد از اینكه مسافران سراسیمه قطار را ترك كردند، ماموران مترو به سرعت وارد عمل شده و آتش‌سوزی را مهار كردند.
قطار بعد از اطفاء حریق پس از دقایقی همچنان كه دود ناشی از آتش سوزی سقف این واگن در ایستگاه مشاهده می‌شد، با سوار كردن مسافران در قطار و واگنی كه آتش گرفته بود، به مسیر خود ادامه داد.
Persianv.com At site
قطار در حالی در ایستگاه شهید مفتح توقف كرد كه بوی ناشی سوختگی از چند ایستگاه قبل در داخل واگن‌ها استشمام می‌شد.

فرسودگی ترمز واگن دود ایجاد کرده بود

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اعلام اینکه خبر آتش سوزی ظهر پنجشنبه واگن قطار مترو در ایستگاه شهید مفتح صحت ندارد ،گفت: تنها سیستم ترمز این قطار به دلیل فرسوده و قدیمی بودن دود ایجاد کرده است.
Persianv.com At site
جعفر ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در مورد خبر اعلام شده از سوی برخی رسانه‌ها مبنی بر آتش سوزی واگن مترو تهران در ایستگاه شهید مفتح افزود: سقف یکی از قطارهای مترو به علت قدیمی بودن واگن به هنگام گرفتن ترمز داغ شده و دود ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: این موضوع برای اولین بار رخ نداده و پیش از این نیز واگنهای قدیمی مترو به دلیل فرسوده بودن سیستم ترمزگیری دچار این مشکل شده‌اند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو گفت: این مشکل هیچ خطری برای مسافران ندارد و ظرف سه تا چهار دقیقه از سوی ماموران برطرف می‌شود.

وی عنوان کرد: ظهر پنجشنبه نیز این اتفاق در واگن مترو ایستگاه شهید مفتح روی داده که پس از مدت کوتاهی مشکل برطرف شد و کوچکترین خسارت جانی نیز در پی نداشت.