تبلیغات
تنهایی - گزارشی از عملیات دیروز نیروی انتظامی

بی کسی
نویسنده :معین مقدم
تاریخ:یکشنبه 2 خرداد 1389-10:23 ق.ظ

گزارشی از عملیات دیروز نیروی انتظامی

گزارشی از عملیات دیروز نیروی انتظامی

۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۹

این گزارش، یه جورایی خنده داره و یه جورایی تاسف بار و ناراحت کننده

برای خود من هم خیلی عجیبه که چرا این همه مدت هیچ کاری به کارشون نداشتن.....

جنبش سبز کم بود! کاری کردند که جنبش کوئست نت هم اضافه شد...


رعب و وحشتی خنده آور و تأسف بار در آستانه ارتحال امام(ره) و 22 خرداد


برای بنده جالب است، خبرهای کوچک و نه چندان مهم همیشه به زودی منتشر می شدند و میشوند... اما اتفاقات دیروز (۳۰ اردیبهشت) خبری کلی و جامع از آن در اینترنت و رسانه ها به چشم نمی خورد، بگذارید تا شاید بنده بتوانم برای شما گزارش کنم...


دیروز (۳۰ اردیبهشت) حدود ساعت 15 بعد از ظهر از میدان توحید - خیابان ستارخان تا خیابان آریاشهر به یک باره حالتی نظامی به خود گرفت، طوری که حیرت همه را برانگیخته بود، مأموران انتظامی حتی در کوچه ها پرسه می زدند، تمام نیروهای ناجا از سطح تهران بزرگ آمده بودند، مکان های مذکور تنها به کلانتری های 108 نواب ، 118 ستارخان مربوط می شود اما ماشین های موجود و در حال گشت زنی از همه جای تهران بودند، از جنوب و شمال بگیرید تا غرب و شرق.

http://s1.picofile.com/hve1/Pictures/naja1.jpg

حالا این رعب و وحشت که به نوعی دیگر برای مردم تکراری و سرگرمی شده است چند دقیقه اول قضیه بود و بعد از آن خبردار شدیم که بله، گلدکوئست و بچه های نتورک و کسانی که در این زمینه ها فعالیت دارند ضربتی بازداشت می کنند، چندین ساختمان را محاصره کرده بودند، اگر شما بدانید چه جوی می دادند...

آدم با خود فکر می کرد شاید تروریست ها (القاعده یا قاتل بروسلی) را می خواهند بگیرند، خیلی از افراد را بازداشت کردند، صدها نفر بیشتر... خیلی بیشتر... اکثریت دختر بودند، به آن ها دستبند پلاستیکی می زدند و تمام مدارک کاری آن ها می ریختند در بسته ای و آن پلمپ می کردند.

کار به جایی رسیده بود که بازداشتی ها را با تاکسی و اتوبوس می بردند، حالا بازداشتی ها نه تنها ناراحت و غمگین نبودند بلکه همه خوشحال و صلوات محمدی پسند می فرستادند و هورا و دست و... مردم هم حمایت می کردند، می دیدیم اتوبوس های شرکت واحد مملوء از بازداشتیان هست که گذر می کردند، بازداشتی ها همه خوشحال بوند، بعضی هم در همان عین شرکتشان را تبلیغ میکردند و چیپس و پفک میل می کردند، تبلیغ می کردند: "سقف میزنیم".


حاشیه های این جریان واقعاً مسخره است، نیروی انتظامی برای این عملیات بچگانه کل کلانتریهای تهران بزرگ را لشگرکشی کرده بود... در این وسط نیروهای گارد بودند که با موتور میچرخیدند که نمی دانم چه ربطی به کوئست داشتند! دقایقی بعد از قضیه هم، سر و کله بسیجی های گرامی پیدا شد و صدای موتور سنگین ها آمد، مردم همه به این اوضاع بیشتر میخندیدند تا نگران و حشت زده شده باشند که چقدر ما بدختیم! اگر قرار بود نیروی انتظامی 2000 نفر کوئست نتی بگیرد، باید 4000 نفر می گرفت، چون بنده لیدرهایی را میشناختم که راست راست میچرخیدند و جلسه هاشون را هم همان موقع ترتیب می دادند، ماشاءالله که اطلاعات ناجا به درد دستگیری قالپاق دزدها هم نمی خورد، عملیاتشان هم در آخر متوسل به تاکسی و اتوبوس شد، درگیری های پراکنده ای هم صورت گرفت که بعضی از آن ها فقط ظاهرسازی بود، این عملیات تا بامداد ادامه داشت، از ساعت های پایانی روز پنجشنبه بود که خیلی ها را آزاد کردند و آزاد شده ها که فکر کنم کیک و ساندیس خورده بودند، خوشحال و شاد خندان در خیابان ها تجمع کرده بودند به طوری که ساعت 23 تا 24 خیابان ستارخان جمعیت انبوهی به چشم می خورد و کم کم داشت قضیه بوی سیاسی به خودش می گرفت، علامت پیروزی ( V ) و... که پایگاه های بسیج را آماده باش دادند و بسیج هم تقریباً وارد عمل شد، اما این بار کسی از نظامی و امنیتی نمی ترسید!!! به طوری که برای مردم نوعی بازی قایم موشک باشد... ساعت 23 بود که دسته های چندین نفره همه جا منتظر یک جرقه برای تجمعی بزرگ بودند، با این که ناجا همین طور عین آب خوردن هر کسی را دوست داشت دستگیر می کرد اما همه خوشحال بودند، بالای ماشین وانت ها هورااا می کشیدند، ایول ما را هم گرفتند، آخ جوووون... بوق ماشین ها و...


http://s1.picofile.com/hve1/Pictures/naja2.jpg


می گرفتند بنزین مفت و مجانی را می سوزاندند، بازداشتی ها را می رساندند درب منزل، این هم یک نوع سرگرمیه، از هیچی بهتره...


اگر ما مدعی جمهوری اسلامی هستیم، اکثریت گلد کوئستی ها که دستگیر می شدند دختران و زنان بودند چرا توسط دست های مرد نامحرم دستبند زده می شد؟! آقایی که دم از طرح عفاف و حجاب می زنی جوابگو باش...


اگر ما مدعی هستیم، چرا دیشب اینترنت ها را قطع کردید؟! آهای مردم سالاری دینی...


مردم دیگر ترس ندارند، این را به واقع دیدم، شاید اگر روزی تانک ها به خیابان آمدند کمی ترس و رعب و وحشت ایجاد شود، البته که آن روز هم دور از ذهن نخواهد بود...


بگیر ، آزاد کن ، بگیر ، آزاد کن ، بگیر ، آزاد کن ، آخر تا کی؟؟؟ چه فایده؟؟؟ پیشگیری و اصلاح بهتر از دستگیری و درگیری و سرکوب و این گونه تعارض هاست.


http://s1.picofile.com/hve1/Pictures/naja3.jpg


ماجراها بسیار بود، خودتان پیگیر باشید...


یک تکه کلیپ هم برای شما می گذارم، تا ببینید این بنزین چطور بیخودی سوخت می شود، کوئست به اقتصاد بیشتر ضربه می زند یا این بازی های مسخره؟!


کلیپ را دانلود کنید ، فرمت = 3gp ، حجم = 1 مگابایت  (کلیپ از دیروز ، ۳۰ اردیبهشت)
خبر تکمیلی:


پلیس ایران از آغاز "حمله" به ۴۰۰ شرکت هرمی و تحت تعقیب قرار گرفتن "دو میلیون ایرانی" عضو این شرکت ها خبر داد.

احمد رادان، جانشین فرمانده پلیس ایران، روز پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت (۲۰ مه) از شناسایی تمامی اعضای شرکت های هرمی خبر داد و گفت که عملیات پلیس برای برخورد با اعضای این شرکت ها "که بیش از دو میلیون نفر هستند"، آغاز شده است.

همچنین مدیر بخش مبارزه با شرکت های هرمی وزارت اطلاعات ایران گفته است که شرکت های هرمی در این کشور اغلب از طریق اینترنت فعالیت می کنند و "سران اصلی" این شرکت ها به ندرت در تهران حضور دارند.

به گفته این مقام مسئول در وزارت اطلاعات ایران، زنان ۳۵ درصد از اعضای شرکت های هرمی را تشکیل می دهند و از میان دو میلیون عضو (زیر شاخه) این شرکت ها نزدیک به ۹۰ درصد کسانی هستند که سرمایه خود را از این طریق از دست داده و اصطلاحا "مال باخته" اند.


منبع: بی بی سی