تبلیغات
تنهایی - بی بی سی فارسی بر روی تلفن همراه

بی کسی
نویسنده :معین مقدم
تاریخ:سه شنبه 10 اسفند 1389-12:49 ب.ظ

بی بی سی فارسی بر روی تلفن همراه

بی بی سی فارسی بر روی تلفن همراه

نسخه ای از وب سایت بی بی سی فارسی برای تلفن های همراه، PDA ها و دیگر ابزارهای دستی بیسیم قابل دسترسی است.

وارد نرم افزار مرورگر وب تلفن همراه خود بشوید و نشانی زیر را وارد کنید:

کلیک www.bbcpersian.com/mobile

شما می توانید این صفحه را برای دسترسی راحت تر در آینده در میان صفحات مورد علاقه خود ذخیره کنید.

اگر در باره امکان دسترسی به اینترنت از طریق تلفن همراه خود مطمئن نیستید، از شرکت خدمات دهنده تلفن همراه خود سوال کنید.

هزینه

بسته به نوع قرارداد تلفن همراه شما، ممکن است لازم باشد هزینه ای – که معمولاً بستگی به حجم اطلاعات استفاده شده دارد – پرداخت کنید.

اگر نسبت به هزینه ای که ممکن است لازم باشد برای دسترسی به اینترنت از روی تلفن همراه خود بپردازید مطمئن نیستید، لطفاً از شرکت خدمات دهنده تلفن همراه خود سوال کنید. ممکن است بعضی هزینه ها در سرویسی که از آن استفاده می کنید گنجانده شده باشد یا بتوانید برای استفاده از سرویس دیتا مناسب تقاضا کنید. در این صورت امکان خواهید داشت با پرداخت مبلغ ماهیانه ای هزینه استفاده از اینترنت خود را کاهش دهید.

بی بی سی هزینه ای از شما برای دسترسی به مطالب تولید شده توسط این سازمان از طریق تلفن همراه درخواست نمی کند.

پرسش های متداول درباره سایت موبایل فارسی

چگونه سایت موبایل بی بی سی فارسی را برای استفاده های بعدی ذخیره کنم؟

با استفاده از Bookmark می توانید سایت های مورد علاقه خود را در فهرستی ذخیره کنید تا بتوانید در آینده از آن استفاده کنید. شما می توانید هنگامی که در حال مشاهده سایت موبایل بی بی سی فارسی هستید با استفاده از Bookmark، Add bookmark، Favourites یا گزینه های مشابه از فهرست تلفن همراه خود این وب سایت را ذخیره کنید. به این ترتیب در آینده لازم است تنها لینک بی بی سی را از فهرست Bookmarks یا Favourites انتخاب کنید تا مستقیماً به سایت موبایل بی بی سی فارسی وارد شوید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به دفترچه راهنمای تلفن همراه خود مراجعه کنید.

نشانی سایت موبایل بی بی سی فارسی چیست؟

کلیک www.bbcpersian.com/mobile

این نشانی را در فهرست Bookmark یا Favourites خود ذخیره کنید تا لازم نباشد هر بار آن را وارد کنید.

استفاده از سایت موبایل بی بی سی فارسی چقدر هزینه دارد؟

بی بی سی از شما هزینه ای برای استفاده از مطالب موبایل درخواست نمی کند. هر چند ممکن است شرکت خدمات دهنده تلفن همراه شما بر طبق حجم اطلاعاتی که در طول استفاده از اینترنت مصرف می کنید از شما هزینه ای درخواست کند. اگر مطمئن نیستید استفاده از "دیتا" چقدر برای شما هزینه دارد با شرکت خدمات دهنده تلفن همراه خود تماس بگیرید.

کم کردن هزینه:

چند روش وجود دارد تا شما هزینه استفاده از اینترنت موبایل را محدود کنید:

- مشترک یک سرویس ویژه "دیتا" شوید. بعضی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت سرویس های ویژه ماهانه و یا روزانه برای استفاده از اینترنت ارائه می کنند که هزینه استفاده از این سرویس را مخصوصاً برای افرادی که زیاد از اینترنت بر روی تلفن همراه خود استفاده می کنند کاهش می دهد. برای اطلاعات بیشتر با شرکت خدمات دهنده تلفن همراه خود تماس بگیرید.

- استفاده از Wi-Fi. هر روز تعداد بیشتری از مدلهای تلفن همراه مجهز به Wi-Fi وارد بازار می شوند. اگر در منزل، محل کار یا محیط خارج دسترسی به اینترنت بی سیم Wi-Fi دارید و تلفن همراه شما نیز مجهز به این سیستم است، می توانید هزینه دسترسی به اینترنت خود را برای استفاده از وب سایت موبایل بی بی سی فارسی را کاهش دهید. اگر مطمئن نیستید که تلفن همراه شما مجهز به Wi-Fi است، می توانید به وب سایت شرکت تولید کننده تلفن همراه خود مراجعه کنید.

چگونه نسخه مناسب را انتخاب کنم؟

دو نسخه از سایت موبایل بی بی سی فارسی وجود دارد – نسخه موبایل و نسخه استاندارد (غیر موبایل). برای تغییر بین دو نسخه، بر روی "تنظیمات" در پایین صفحه کلیک کنید.

برای آنکه مستقیماً به نسخه استاندارد بروید می توانید بر روی لینک "سایت استاندارد" در زیر صفحه اصلی سایت موبایل بی بی سی فارسی کلیک کنید.

توجه داشته باشید که قابلیت مشاهده نسخه غیرموبایل بستگی به قابلیت های دستگاه تلفن همراه شما دارد.

هر گاه نسخه مناسب خود را انتخاب کردید، می توانید صفحه را برای مشاهده مجدد در آینده ذخیره کنید.

آیا می توانم نمایش عکسها را فعال (غیرفعال) کنم؟

بله، می توانید، در صورتی که بی بی سی بتواند تشخیص دهد که تلفن همراه شما قابلیت نمایش عکسها را دارد. اگر تلفن همراه شما قابلیت نمایش عکسهای سایت موبایل بی بی سی را ندارد و شما فکر کنید که باید این قابلیت را داشته باشد، لطفاً با ما تماس بگیرید و اطلاعات مربوط به تلفن همراه خود را اطلاع دهید.

چگونه با بی بی سی فارسی تماس بگیرم؟

ما از هر گونه اظهار نظر در باره خدمات موبایل خود استقبال می کنیم. هر چند توجه داشته باشید که ما نمی توانیم به تمامی نظرهای ارسال شده پاسخ دهیم.

شما می توانید نظرات، سوالها و یا پیشنهادهای خود را به نشانی persian@bbc.co.uk ارسال کنید.